Про компанію

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, партнери та клієнти! Керівництво Компанії сердечно вітає Вас та ваші родини з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Для всіх нас рік, що минає, став періодом випробувань на міцність і відповідальність.  Віримо, що Новорічні та Різдвяні свята в долі кожного з нас, принесуть мир, добро та процвітання в наші домівки і наші сім’ї. […]

ТОВ «ІКГ» укладено партнерський договір з ТОВ «Держзакупівлі.Онлайн»

«Компанією ТОВ «ІКГ» було укладено партнерський договір з ТОВ «Держзакупівлі.Онлайн», яка є авторизованим електронним майданчиком електронної системи державних закупівель он-лайн (www.dzo.com.ua) та державних торгів он-лайн (www.dto.com.ua)».

Між ТОВ «ІКГ» та ДП «Держзовнішінформ» укладено партнерський договір

«Між ТОВ «ІКГ» та ДП «Держзовнішінформ» укладено партнерський договір щодо співпраці та підвищення рівня і якості обслуговування клієнтів. Наразі клієнти, що мають необхідність отримати цінову інформацію (цінову довідку, дослідження, висновки) можуть їх замовити безпосередньо в ТОВ «ІКГ». Нагадуємо, що ДП «Держзовнішінформ» знаходиться в сфері управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України».

Компанія ТОВ «ІКГ» почала використовувати Бітрікс24

«З метою покращення якості роботи з клієнтами компанія ТОВ «ІКГ» почала використовувати систему управління проектами Бітрікс24 – це соціальна мережа для зручної роботи, де зібрані всі необхідні робочі інструменти. Одним із інструментом Бітрікс24 є система CRM (Customer Relationship Management) – система управління взаємовідносинами з клієнтами».

Наша компанія отримала Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності

«Наша компанія отримала Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 933/17 від 25.09.2017, що видано Фондом державного майна України, терміном дії до вересня 2020 року. Компанія має право здійснювати таки види робіт з оцінки: 1. Оцінка об’єктів у матеріальній формі. 2. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на […]

Наша компанія провела ребрединг.

«Наша компанія провела ребрединг. Нова назва компанії – Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНТЕЛЕКТ КОНСАЛТ ГРУП» (LIMITED LIABILITY COMPANY INTELLECT CONSULT GROUP), скорочена назва ТОВ «ІКГ» (LLC ICG). РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Наша компанія надає супровід веб-порталу державних закупівель.

«Наша компанія за результатами відкритого тендеру, який проведено ДП «Прозорро», визнано переможцем та 4 січня 2017 року укладено договір на супроводження веб-порталу державних закупівель. Попередній досвід компанії надання цієї послуги для ДП «Прозорро» складає більше трьох років».