Захист інтересів в АМКУ

Ви маєте можливість використати весь досвід та всю існуючу практику захисту в Антимонопольному комітеті України (АМКУ), який згідно із законодавства є органом оскарження. Суди в 90% підтверджують позицію, викладену в рішеннях АМКУ.

Тому, при захисті власних інтересів треба мати чітку та законодавчо-обґрунтовану позицію.

Як правило, ми допомагаємо учасникам торгів врегулювати такі питання:

– усунення дискримінаційних вимог до товару та/або до учасника) в тендерній документації;

– неправомірність відхилення (дискваліфікації) Вашої пропозицій або недопущення її до торгів;

– зобов’язати замовника відхилити (не допустити до торгів) пропозиції інших учасників.

Наша практика показує, що ідеальних тендерних пропозицій майже не буває, тому ретельний аналіз ситуацій та наявних документів дозолить нашим експертам запропонувати шляхи вирішення Вашого питання.

Радимо не зволікати із зверненням до фахового експерта та задіяти весь можливий арсенал для захисту своїх інтересів, бо в таких випадках час працює не на Вас.

Дана послуга передбачає: аналіз поточної ситуації, підготовку та супроводження подання скарги, представництво інтересів в АМКУ.

Переваги цієї послуги:

1) якість і досвід;

2) економія часу та Ваш спокій;

3)100% впевненість в результаті.

Якщо залишились питання, Ви можете ознайомитись з інформацією «Як це працює» або звернувшись по телефону, в чаті чи по e-mail.

Також ради будемо бачити Вас в наших офісах для уточнення питань, які Вас цікавлять.

Успіх там, де над ним ретельно працюють!

Ціна даної послуги: Від 10000 грн. (без ПДВ) н. до 1% від суми спору
Порядок розрахунку: 3000 грн. (без ПДВ) попередня оплата; решта-протягом 5 р.д. після оприлюднення позитивного рішення АМКУ
Замовити

Інші послуги

Перевірка доброчесності контрагента

Перевірка будь-якого контрагента (учасника, конкурента, переможця, скаржника ) на предмет можливих сумнівних аспектів його існування та діяльності, інших фактів чи зв’язків. За наслідком надається Звіт.

Консультація на замовлення з інших питань

Надання усних та/чи письмових консультацій

Захист інтересів в господарському спорі

Аналіз ситуації, формування позиції та стратегії, підготовка/корекція та подання відповідних документів до суду; представництво інтересів.

Захист в кримінальному впровадженні

Аналіз ситуації, формування позиції та стратегії, підготовка/корекція та подання відповідних документів до суду, правоохоронних органів, тощо; представництво інтересів.

Захист в податковому спорі

Аналіз ситуації, формування позиції та стратегії, підготовка/корекція та подання відповідних документів до суду, податкових органів, тощо; представництво інтересів.