Цінове дослідження

Цінове дослідження – це визначення (підтвердження) ринкової вартості товарів, робіт чи послуг з урахуванням умов постачання та розрахунків. Може робитися на будь-яку обрану Вами дату: поточну, попередню (ретроспективну) чи майбутню (перспективну).

Ця послуга актуальна для виконання вимог тендерного, податкового, митного законодавства та інших випадків; а також може бути корисною в судових спорах, в АМКУ, для правоохоронних органів, тощо.

Наша компанія є суб’єктом оціночної діяльності (свідоцтво ФДМУ №933/17 ).

Наявність цінового дослідження, як правило, знімає з Вас проблемні питання щодо цінових параметрів та перекладає їх на нас, як виконавця цих робіт.

Під час підготовки цінового дослідження ми здійснюємо моніторинг та аналіз ринку аналогічних товарів, робіт та послуг; при необхідності робимо запити виробникам, дистриб’юторам, дилерам тощо.

Форма та зміст дослідження узгоджується з Вами.

Термін виконання від одного робочого дня.

Переваги цієї послуги:

1) якість і досвід;

2) уникнення ризиків;

3)100% впевненість в результаті.

Якщо залишились питання, Ви можете ознайомитись з інформацією «Як це працює» або звернувшись по телефону, в чаті чи по e-mail.

Також ради будемо бачити Вас в наших офісах для уточнення питань, які Вас цікавлять.

Ви отримаєте те, що очікуєте!

Ціна даної послуги: 600 грн. (без ПДВ) за одну позицію
Порядок розрахунку: 100% попередня оплата
Замовити

Інші послуги

Цінова довідка

Письмова цінова довідка на визначення ринкової вартості конкретної продукції на обрану дату: поточну, попередню (ретроспективну) чи майбутню (перспективну).

Експертний звіт про оцінку

Надання Звіту про оцінку у відповідності із Законом та Стандартами оцінки щодо будь-якого майна, прав, землі, об’єкту оренди/продажу/дарування/ліквідації/списання/утилізації, тощо на будь-яку дату.

Ціновий висновок від державних організацій

Підготовка/корекція заявки, формування та супроводження виконання замовлення

Експертний звіт про оцінку цілісного майнового комплексу

Надання Звіту про оцінку у відповідності із Законом та Стандартами оцінки щодо будь-якого цілісного майнового комплексу (ЦМК).

Моніторинг (дослідження) ринку

Письмове дослідження щодо обсягу ринку, його сегментації, тенденцій розвитку, основних «гравців», тощо.