Тендерний консалтинг: за та проти. Проведення тендерів в Україні

Тендерний консалтинг

Проведення тендерів в Україні регулюється  Законом України «Про публічні закупівлі» та рядом інших нормативних актів. Виходячи з норм цього закону державні тендери організовуються та проводяться тендерним комітетом або уповноваженою особою замовника. При цьому пункт 3 статті 11 містить перелік обов’язків,  які покладаються на тендерний комітет або уповноважену особу замовника, а саме:

  • планує закупівлі, складає та затверджує річний план закупівель;
  • здійснює вибір процедури закупівлі;
  • проводить процедури закупівель;
  • забезпечує рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця;
  • забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених цим Законом;
  • забезпечує оприлюднення інформації та звіту щодо публічних закупівель відповідно до Закону;
  • здійснює інші дії, передбачені цим Законом.

Крім того, відповідно до статті 38 вищезазначеного Закону члени тендерного комітету та уповноважені особи замовника несуть персональну відповідальність за порушення вимог Закону та нормативно-правових актів, які розроблені у відповідності до Закону.

Виходячи з таких формулювань Закону, у деяких державних замовників виникає питання:

 

 

«Чи має право замовник долучати консалтингові компанії (консультантів) для організації та проведення (супроводження) тендерів ?»

 

Особливо, таке питання актуальне, коли у замовника (будь то орган виконавчої влади, державна організація, державне чи комунальне підприємство) штатним розписом передбачена структура (відділ, управління та інше), яка відповідно до своїх функціональних обов’язків повинна виконувати ті ж задачі, які планується  передати зовнішньому консультанту (консалтинговому агентству). Схоже питання може виникнути, якщо у замовника є необхідність у  паралельній роботі тендерного комітету та уповноваженої особи.

Логіка  таких сумнівів зрозуміла: штатні працівники замовника отримують зарплату за виконання своїх обов’язків  і за це ж, замовник планує платити консультанту (консалтинговому агентству).

В цьому питанні важливо грамотно обґрунтувати необхідність залучення консультанта. Це може бути, наприклад, недостатня кількість штатних працівників та економічна недоцільність збільшення цієї кількості (стосується замовників, які географічно розташовані в невеликих та віддалених населених пунктах) та інше.

Якщо замовник грамотно обґрунтує необхідність залучення консультанта, то ніяких проблем, звісно якщо вартість його послуг буде відповідати ринковому рівню цін на аналогічні послуги.

Таким чином, замовник може довірити тендерне супроводження консалтинговій компанії (консультанту). Підтвердженням (хоча і не прямим) цього є і наявність відповідного коду у Державному класифікаторі України  «79418000-7 — Консультаційні послуги з питань закупівель».

Якщо рішення прийнято, алгоритм дій замовника достатньо простий: внесення у річний план закупівель відповідного тендеру (попередньо вивчивши рівень цін  на ринку таких послуг та визначившись з процедурою закупівлі, в залежності від її очікуваної вартості), розробка та затвердження тендерної документації, проведення торгів та укладення договору.

При цьому, замовник повинен розуміти, відповідальність,  у випадку порушень Закону, несуть члени його тендерного комітету або уповноважена особа. Треба розуміти, що консалтингові компанії та  консультанти надаються свої послуги як замовникам (державним організаторам тендерів) так і суб’єктам господарювання, які є учасниками цих тендерів. Доволі часто, у консультанта може виникнути бажання допомогти виграти тендер, який він сам допомагає провести одному своєму клієнту -замовнику, іншому своєму клієнту – учаснику. Тому, обираючи консалтингову компанію, дуже доцільно  буде перевірити її доброчесність.

Підводячи підсумки. Замовник має право закупити послуги супроводження тендерів так само  як і будь які інші послуги, які йому необхідні для здійснення своєї діяльності. При цьому закупівля таких послуг повинна проводитись у відповідності до вимог чинного законодавства України.