ТЕНДЕРНИЙ ДАЙДЖЕСТ №53 – огляд новин в тендерних закупівлях України

ТЕНДЕРИ  УКРАЇНИ                            ТЕНДЕРНИЙ ДАЙДЖЕСТ ВІД ICG № 53 (18.01.2019-25.01.2019)

 

1.Про нормативні документи (законопроекти):

 • На сайті Верховної Ради України оприлюднено Проект Постанови про відновлення державного регулювання цін на продукти харчування.
 • Опубліковано Перелік об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2019 році (відповідно до наказу Фонду державного майна України від 27.12.2018 № 1637).

2.Урядові новини:

 • Зі слів Першого Віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва система Рrozorro заощадила 65,5 млрд грн. в абсолютному еквіваленті.
 • Мінекономрозвитку листом № 3304-04/1983-06 від 17.01.2019 надало роз’яснення щодо інформації про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним.

3.Судові спори з питань закупівель:

 • Господарський суд міста Києва задовільнив позов Квартирно-експлуатаційного відділу м. Мукачеве Міністерства оборони України до Приватного акціонерного товариства «Айбокс Банк» про стягнення 412.596,24 грн тендерної гарантії.
 • Правоохоронними органами Харківської області зафіксовано факт будівництва світлофорного об’єкту, без проведення процедури закупівлі робіт. Московський районний суд м. Харкова задовольнив клопотання слідчого Московського ВП ГУНП в Харківській області, погодженого з прокурором про тимчасовий доступ до речей і документів, що знаходяться у володінні Департаменту інфраструктури Харківської міської ради.
 • Рішенням Центрального апеляційного господарського суду задоволено позовні вимоги прокуратури Дніпропетровської області в інтересах держави до виконавчого комітету однієї з сільських рад області та товариства з обмеженою відповідальністю про визнання недійсним рішення тендерного комітету, а також договору, укладеного з переможцем торгів, про закупівлю послуг зі збирання, зберігання та подальшої утилізації ґрунтового покрову земельної ділянки, забрудненої сполуками ртуті, на суму 1,4 млн грн.

4.ЗМІ про тендери, аукціони та конкурси:

 • Служба автомобільних доріг Донецької області в січні цього року оголосила два тендери на проведення ремонтних робіт траси Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь загальною сумою більше 820 млн грн, але попередила про те, що для виконання капітального ремонту дороги в межах Донецької області в повному обсязі необхідні додаткові 228 млн грн.
 • Державна аудиторська служба України підтвердила наявність порушення законодавства в частині проведення переговорної процедури закупівлі системи для сайту продажів е-квитків на експрес «Київ-аеропорт Бориспіль» на суму 21,4 млн грн.  В той час, як Компанія «UNIT» неодноразово пропонували АТ «Укрзалізниця» безкоштовно     впровадити онлайн-продаж електронних квитків на Аероекспрес «Київ – Бориспіль» (Kyiv Boryspil Express), але АТ «Укрзалізниця» проігнорувала ці пропозиції через що покупка електронних квитків для пасажирів на зазначений напрямок через інтернет (booking.uz.gov. ua) досі недоступна.
 • КП «Інформатика» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголосила тендер на закупівлю системи отримання вимірюваних параметрів про стан навколишнього та внутрішнього середовища в межах концепції «інтернет речей» (ІОТ) з очікуваною вартістю у 20 млн.грн.
 • Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця» провела мультилотовий тендер на закупівлю будівельних матеріалів, загальною вартістю 4 млн грн. За перемогу у всіх закупівлях змагалось тільки два учасники: ТОВ «Максима» та ТОВ «ТМ Інжиніринг», які під час аукціону свої цінові пропозиції не знижували.
 • У рамках спільної із ДК «Укроборонпром» програми для завдань Державної служби із надзвичайних ситуацій та Нацгвардії планується закупівля літаків серії АН-74, АН-32 (П) та новітні АН-178, які поки що не запущені у серійне виробництво.
 • Чи буде продовжуватися практика Міністерства оборони з відхилення усіх дешевших учасників аж до найдорожчих пропозицій?
 • ПП «Полтавабудцентр» намагається брати участь у тендерах з дорожніх робіт не зважаючи ні на що.
 • Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура зібрали достатньо доказів, які свідчать про причетність службових осіб філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця», а також представників комерційних підприємств у заволодінні 98,18 млн грн. під час закупівлі пального для поромів «Герої Шипки» та «Герої Плевни», яке фактично не постачалось.
 • Що підготували Мінекономіки і TAPAS до нової редакції ЗУ «Про публічні закупівлі».
 • Автоскладальний завод №1 м. Луцьк, що входить до складу компанії «Богдан Моторс», переміг в аукціоні на поставку КП «Київпастранс» 55 низькопідлогових особливо великих тролейбусів.
 • Чому у тендері на закупівлю 12 міських автобусів великої місткості для Івано-Франківського КП «Електроавтотранс» жоден з українських виробників не заявився.
 • ТОВ «Спец комплект постач» в 2018 році виграло півсотні тендерів на поточне обслуговування доріг Київської області. Компанія вже активно готує у 2019 році – участь в тендерах, закупівлю техніки та розвиток виробничої бази і кадрового потенціалу.
 • Департамент екології м. Одеса оголосив відкриті торги із закупівлі послуг стерилізації і вакцинації бездомних тварин (котів / кішок).
 • Депутати просять прем’єр-міністра України переглянути тендер на ремонт траси «Київ-Одеса» і покарати чиновників, які лобіювали інтереси фірми «Белавтодор».
 • У Запорізькій області викрили організовану злочинну групу, яка під видом проведених тендерів привласнила 1,3 млн.грн.
 • Департамент розвитку та інфраструктури міста Кривий Ріг оголосив тендер на закупівлю додаткових запчастин снігоприбиральної техніки. Згідно з тендерною документацією запчастини повинні бути сумісні з BobCat.
 • Управління комунальної власності Енергодарської міськради за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «СІС-Запоріжжя» на реконструкцію лівневок на суму понад 40 млн гривень. Переможець для виконання робіт найняв субпідрядника ТОВ «Онур конструкційн інтернешнл», яка виконує всі капітальні ремонти автодоріг м. Запоріжжя та області.
 • АТ «Укрзалізниця» не має коштів на закупівлю нових локомотивів. Для продовження контракту з General Electric потрібно підвищувати тарифи на вантажоперевезення.
 • Народні депутати, які контролюють оборонний комплекс, домагаються дозволу закуповувати зброю за кордоном без конкурсу і за приємно секретними цінами.
 • ДП «НАЕК «Енергоатом» і ряд депутатів з парламентського Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки мають намір впровадити ряд законодавчих змін до ЗУ «Про державні закупівлі», покликаних прискорити розвиток атомної енергетики в Україні.

Детальніше можна ознайомитися на нашій сторінці Facebook

 Не знаєте як виграти тендер? Допоможемо!

 

Успіх там, де над ним ретельно працюють!

З повагою, Команда ICG