Закупівля технічної підтримки інвестиційних програм Укрпошти

закупівля УкрпоштиЗакупівля для Укрпошти Європейським інвестиційним банком (EIB)

 

      У TED (Tenders Electronic Daily), онлайн-версії «Доповнення до офіційного журналу» ЄС, присвяченому європейським державним закупівлям, опубліковано оголошення про проведення Європейським інвестиційним банком (EIB) відбору постачальника послуг для розробки варіантів нової мережевої структури для поштової та фінансової логістики Укрпошти.

Предметом закупівлі є розробка варіантів нової мережевої структури для поштової та фінансової логістики Укрпошти. Майбутня структура мережі повинна відображати змінені експлуатаційні потреби, а також перехід на послуги доставки посилок і  нові вимоги клієнтів до якості послуг . Виконавець контракту повинен розробити кілька альтернативних варіантів для нової мережевої структури.

Запланована сума закупівлі – 400 000.00 EUR (без ПДВ).

Усі зацікавлені особи можуть ознайомиться з документами про закупівлю, які доступні для безкоштовного, необмеженого і повного прямого доступу за адресою: https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=3615

Закупівля проходить за правилами Європейського інвестиційного банку (EIB) і не регламентується Законом України “Про публічні закупівлі”.

p.s. Завжди раді допомогти Вам взяти участь як в цих так і в інших торгах :).